Wysoka niezawodność i możliwość wykorzystywania ciągnika do różnych prac sprawiły, że polski Ursus C 330 stał się prawdziwą legendą. Nic więc dziwnego, że chociaż produkowano go przede wszystkim w latach 1967 – 1987, to wciąż można go spotkać na wielu gospodarstwach. Chociaż na co dzień ten lekki ciągnik rolniczy wciąż doskonale sprawdza się przy wielu pracach, to problemy zaczynają się wtedy, gdy dojdzie do jakiejś awarii i nie wiadomo skąd wziąć oryginalne części Ursus lub dobre zamienniki.

  1. Czy warto przepłacać za oryginalne części Ursus?
  2. Części do skrzyni biegów
  3. Porządne części do naprawy maszyn rolniczych
  4. Największy wybór części zamiennych do ciągników rolniczych

Na szczęście wcale nie trzeba myśleć o wymianie ciągnika na nowszy model lub przepłacać za części pochodzące od niesprawdzonych dostawców. Wystarczy skorzystać z oferty popularnego sklepu internetowego z wysokiej jakości częściami zamiennymi do maszyn rolniczych, aby można było bez problemu znaleźć w atrakcyjnych cenach wszystko, co może okazać się potrzebne podczas naprawy ciągnika Ursus. Poniżej znajdziesz opis części, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród właścicieli tych ciągników rolniczych.

Czy warto przepłacać za oryginalne części Ursus?

Chociaż ciągniki rolnicze Ursus słyną ze swojej niezawodności, to trudno wymagać, aby po tylu latach od czasu do czasu nie wymagały przynajmniej drobnych napraw. Tym samym nie warto unikać regularnych przeglądów, ponieważ dają one możliwość wczesnego wykrycia problemu, zanim doprowadzi on do wystąpienia poważniejszych usterek.

Jeżeli natomiast chodzi o to, czy warto przepłacać za oryginalne czesci do C 330, to zdecydowanie nie. Przede wszystkim i tak nie da się już znaleźć wielu z nich, dlatego większość elementów trzeba będzie zastąpić zamiennikami. Wybierając natomiast porządne zamienniki, można zyskać jakość porównywalną z oryginalnymi częściami. To sprawia, że będą one odporne nawet na trudne warunki.

Części do skrzyni biegów

Kluczowym elementem każdego ciągnika jest oczywiście skrzynia biegów. Wybierając części do ciągników Ursus, należy upewnić się, że poradzą sobie z wysokimi obciążeniami. W tym celu najlepiej skorzystać ze wspomnianej oferty sklepu, w którym można znaleźć praktycznie wszystkie części do pojazdów rolniczych. Dodatkową zaletą jest to, że każdy klient może skorzystać z profesjonalnej pomocy w doborze części. Dzięki temu można uniknąć nietrafionych zakupów, a przy okazji kupić najlepszy możliwy element w atrakcyjnej cenie. W celu skorzystania ze wsparcia dla klientów można użyć dowolnej odpowiadającej klientowi formy kontaktu (komunikatora, maila, telefonu). Wszystkie niezbędne dane kontaktowe dostępne są na stronie sklepu.  

Porządne części do naprawy maszyn rolniczych

Chociaż to właśnie części do ciągników Ursus cieszą się dużym zainteresowaniem, warto pamiętać, że w ofercie sklepu dostępne są również inne produkty. Popularne kategorie to między innymi: Zetor, MTZ, T-25, części do ciągników zachodnich oraz równie kultowy Bizon. Samodzielne zamawianie części do ciągników i innych maszyn rolniczych można polecić zarówno tym osobom, które będą chciały naprawić je we własnym zakresie, jak i klientom doświadczonych serwisantów. Dzięki temu będzie można obniżyć koszty związane z zakupem nowych części zamiennych bez konieczności zgadzania się na niższą jakość.

Największy wybór części zamiennych do ciągników rolniczych

W stałej ofercie sklepu z częściami rolniczymi znajduje się ponad 21 000 różnych części. To sprawia, że jest to najchętniej wybierany sklep z tego typu asortymentem.

Podobne posty: