Joga Rozgrzewka to I część Z serii 'Praktyka Godzinna’, czyli coś co już bardzo chciałam dla Was nagrać, a na co zwykle brakowało mi czasu.

Czasu więcej nie mam, ale za to wpadłam na pomysł nagrania dla Was kilku filmów, które będzie można łatwo złożyć w taką godzinną praktykę!

Zainteresowani? 🙂 Joga rozgrzewka to 10 minut praktyki, którą możesz wykonać samodzielnie, lub przed jakąkolwiek inną praktyką jogi (ale również przed treningiem czy bieganiem), aby porządnie rozgrzać i rozciągnąć ciało przygotowując je do kolejnych ćwiczeń.

Po tych 10 minutach polecam włączyć jakąkolwiek jogę dynamiczną power jogę czy też jogę wyszczuplającą (część II tej serii), ale równie dobrze możesz przejść do rozciągania (część III), wyciszania i relaksacji (część IV) albo medytacji (część V).

Możesz łączyć te filmy tak naprawdę dowolnie tworząc sesję zarówno 20-minutowe jak półgodzinne, 45-minutowe czy własnie pełną godzinę praktyki 🙂

Tę sekwencję rozgrzewkową skończymy w pozycji dziecka, i tak samo będziemy zaczynać kolejną sesję power jogi (część II), na która już teraz serdecznie Was zapraszam!

Aby jeden film następował po drugim, stworzyłam playlistę, która już teraz możesz zapisać u siebie, abyś nie musiał za każdym razem włączać kolejnego filmu – same będą się odtwarzały 🙂

Mam nadzieję, że pomysł Ci się spodoba i będziesz do mnie wracać! 🙂 Ściskam i widzimy się na kolejnych praktykach! Miejsce: Fuerteventura

Muzyka: www.epidemicsound.com

Autor: Małgorzata Mostowska

Podobne posty: