Joga wyciszanie i relaksacja to IV część Z serii 'Praktyka Godzinna’, czyli coś co już bardzo chciałam dla Was nagrać, a na co zwykle brakowało mi czasu.

Czasu więcej nie mam, ale za to wpadłam na pomysł nagrania dla Was kilku filmów, które będzie można łatwo złożyć w taką godzinną praktykę!

Zainteresowani? 🙂 Joga wyciszanie i relaksacja a to ponad 10 minut spokojnego i bardzo przyjemnego ruchu, które możesz wykonać samodzielnie, lub też w ramach godzinnej praktyki.

Sprawdzi się o każdej porze dnia i nocy, będzie również idealna przed snem, bo to taka spokojna joga. Możesz tę praktykę potraktować również jako wyciszenie i relaksację po treningu, bieganiu lub jakiejkolwiek innej praktyce jogi.

Po tej jodze relaksacyjnej, jako że umysł jest pięknie wyciszony, serdecznie polecam przejść do sesji medytacyjnej (część IV).

Wszystkie filmy z serii praktyki godzinnej, możesz łączyć tak naprawdę dowolnie, tworząc sesję zarówno 20-minutowe jak półgodzinne, 45-minutowe czy własnie pełną godzinę praktyki 🙂

Aby jeden film następował po drugim, stworzyłam playlistę, która już teraz możesz zapisać u siebie, abyś nie musiał za każdym razem włączać kolejnego filmu – same będą się odtwarzały 🙂

Mam nadzieję, że pomysł Ci się spodoba i będziesz do mnie wracać! 🙂 Ściskam i widzimy się na kolejnych praktykach!

Miejsce: Fuerteventura

Muzyka: www.epidemicsound.com

Autor: Małgorzata Mostowska

Podobne posty: