Power joga to II część Z serii 'Praktyka Godzinna’, czyli coś co już bardzo chciałam dla Was nagrać, a na co zwykle brakowało mi czasu.

Czasu więcej nie mam, ale za to wpadłam na pomysł nagrania dla Was kilku filmów, które będzie można łatwo złożyć w taką godzinną praktykę!

Zainteresowani? 🙂 Joga dynamiczna czy tez power joga to ponad 15 minut intensywnej praktyki w stylu Vinyasa flow, którą możesz wykonać samodzielnie, choć lepiej zrobić sobie jakąś łagodniejszą jogę, aby rozgrzać mięśnie (np. jogę rozgrzewkową cz. I).

Po tej jodze dynamicznej polecam popraktykować jakąkolwiek jogę rozciągająca (część III), lub przejść do innej power jogi (jeśli tylko Ci mało!).

Na koniec pamiętaj o ważnym wyciszaniu i relaksacji (część IV) oraz medytacji (część V). Możesz łączyć te filmy tak naprawdę dowolnie tworząc sesję zarówno 20-minutowe jak półgodzinne, 45-minutowe czy własnie pełną godzinę praktyki 🙂

Aby jeden film następował po drugim, stworzyłam playlistę, która już teraz możesz zapisać u siebie, abyś nie musiał za każdym razem włączać kolejnego filmu – same będą się odtwarzały 🙂

Mam nadzieję, że pomysł Ci się spodoba i będziesz do mnie wracać! 🙂 Ściskam i widzimy się na kolejnych praktykach!

Miejsce: Fuerteventura

Muzyka: www.epidemicsound.com

Autor: Małgorzata Mostowska

Podobne posty: