Rozluźniająca yin joga to rozciąganie i wyciszenie w jednym.

To spokojna joga, która będzie idealna zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Yin joga z Bali to coś co nagrałam na Waszą prośbę – powiedzieliście, że chcecie yin jogę, jogę na kręgosłup, jogę na biodra i coś dłuższego 🙂

Pomyślałam, że połączę to wszystko i tak właśnie powstała yin joga z bali na zdrowy kręgosłup i otwarte biodra. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Chciałam się tez wytłumaczyć… głos do tej praktyki podkładałam mając katar, bolące gardło i jet lag po przylocie z Bali dlatego wybaczcie ten lekko zachrypnięty głos i małe omyłki, które liczę, że nie będą miały znaczenia 🙂

To praktyka, którą możesz wykonać w dowolnym momencie dnia, jednak myślę, że najlepiej sprawdzi się wieczorem – po ciężkim dniu, lub po prostu wtedy, gdy mamy ochotę się zrelaksować, rozciągnąć i rozluźnić.

Yin Joga to rodzaj jogi, który charakteryzuje się dłuższym trwaniem w pozycjach, aby naprawdę poczuć jak dana pozycja wpływa na nasze ciało.

Będzie zatem rozciąganie, spokojne tempo i relaksacja, dlatego załóż coś super wygodnego, rozłóż matę, wycisz telefon o przyszykuj się na 45 minut totalnego odprężenia.

Music: www.epidemicsound.com

Autor: Małgorzata Mostowska

Podobne posty: