Joga rozciąganie to III część Z serii 'Praktyka Godzinna’, czyli coś co już bardzo chciałam dla Was nagrać, a na co zwykle brakowało mi czasu.

Czasu więcej nie mam, ale za to wpadłam na pomysł nagrania dla Was kilku filmów, które będzie można łatwo złożyć w taką godzinną praktykę!

Zainteresowani? 🙂 Joga rozciągająca to 10 minut spokojnego, ale efektywnego rozciągania, które możesz wykonać samodzielnie, choć lepiej zrobić sobie jakąś łagodniejszą jogę przed, aby rozgrzać mięśnie (np. jogę rozgrzewkową cz. I) i/lub power jogę (cz. II).

Możesz tę praktykę potraktować również jako rozciąganie po treningu lub rozciąganie po bieganiu. Po tej jodze rozciągającej bardzo polecam przejść do sesji wyciszającej i relaksacji (część IV).

Możesz łączyć te filmy tak naprawdę dowolnie tworząc sesję zarówno 20-minutowe jak półgodzinne, 45-minutowe czy własnie pełną godzinę praktyki 🙂

Aby jeden film następował po drugim, stworzyłam playlistę, która już teraz możesz zapisać u siebie, abyś nie musiał za każdym razem włączać kolejnego filmu – same będą się odtwarzały 🙂

Mam nadzieję, że pomysł Ci się spodoba i będziesz do mnie wracać! 🙂 Jeśli masz ochotę jeszcze bardziej rozciągnąć ciało, polecam yin jogę:

https://komorebi.com.pl/2020/03/21/odprezajaca-yin-joga-rozciaganie-i-rozluznianie/

Ściskam i widzimy się na kolejnych praktykach!

Miejsce: Fuerteventura

Muzyka: www.epidemicsound.com

Autor: Małgorzata Mostowska

Podobne posty: